Kilka słów o drukarni

Drukujemy od ćwierćwiecza


Wszystko zaczęło się w 1992 roku, kiedy to Pan Zdzisław Gembicki stworzył drukarnię UNIDRUK od podstaw. Miał pomysł, nieco gotówki i mnóstwo chęci. Nie były to łatwe czasy, ale stopniowo firma rosła i rozwijała się - zdobywając duże grono zadowolonych, stałych klientów. Maszyny offsetowe prawie się nie zatrzymywały drukując faktury, listy obecności, papiery firmowe i całą masę innych - niezbędnych w tamtym okresie tzw. akcydensów.

W roku 2017 drukarnia przeszła w ręce młodszego pokolenia, które zabrało się z zapałem do pracy. W nazwie pojawił się myślnik, powstało nowe logo, nawiązujące kolorystycznie do starego. Odświeżyliśmy i wzbogaciliśmy park maszynowy, wprowadzając sporo rozwiązań dla druku cyfrowego i poszerzyliśmy introligatornię. Cały czas pilnie śledzimy trendy rynkowe, szukamy nowych pomysłów, nowych urządzeń i produktów które możemy zaoferować naszym klientom. Uruchomiliśmy też sklep internetowy, dzięki któremu zaopatrujemy w druki medyczne sporą część kraju.

Produkujemy nie tylko lokalnie, nasze wyroby lecą nawet do Francji, Kanady, Niemiec, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Nie ma problemu z fakturą w Euro czy dostawą transgraniczną. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego - dostarczamy nasze wyroby bezpłatnie własnym transportem.

Nasza drukarnia mieści się od wielu lat w tym samym miejscu - przy Al. Armii Krajowej 26. Budynek został niedawno kompleksowo wyremontowany, dzięki czemu zyskaliśmy więcej miejsca, oraz eleganckie, nowoczesne, wygodne i ciepłe pomieszczenia.

SKLEP INTERNETOWY